Циліндр з штучними квітами

Прозора ваза-циліндр з намистинами (перли) і штучними трояндами.


Розмір: висота колби 145 мм, діаметр 110 мм


Важливо відзначити те, що будь-які вази потрібно вміти правильно розставляти. Якщо стіл, на який будуть ставитися вази, великий, то з ним будуть гармоніювати вази великих розмірів. Якщо дозволяє довжина, підійдуть кілька великих ваз.На звичайному обідньому столі, де збирається вся родина, слід розставити кілька вузьких прозорих ваз циліндричної форми. Тільки потрібно пам'ятати, що вони повинні бути наповнені однаковими наповнювачами (можна різного кольору), інакше ефекту від аксесуара не буде.


На журнальному столику можна красиво розставити вазочки нестандартних форм і розмірів. Вони, як показує практика, зможуть задати фон всьому приміщенню.


Що стосується поверхні, на яких прозорі вази виглядають досить ефектно, то бажано віддавати перевагу однотонним кольоровий поверхні. Важливо враховувати те, в якій кольоровій гамі виконаний дизайн приміщення, від нього і потрібно відштовхуватися.


На закінчення варто додати, що скляні прозорі вази привертають увагу багатьох оточуючих, тому можна не боятися експериментів і декорувати приміщення даними аксесуарами.

145.00грн.
Без ПДВ: 145.00грн.
Виробники
Модель:
Цилиндр с искусственными цветами
Наявність:
На складі
Вага:
0.00г
Розміри (Д x Ш x В):
0.00мм x 0.00мм x 0.00мм

Кількість