ОПЛАТА.


Оплата замовлень можлива наступними способами:


• На карту Приватбанку. Перекази приймаються тільки в українській гривні. Комісія – згідно тарифів Приватбанку. Термінали самообслуговування у відділеннях Приватбанку і каси Приватбанку приймають платежі за номером нашої картки без комісії. Також, для платежу зручно використовувати систему Інтернет-банкінгу " Приват 24. Час зарахування платежу – від 1 хвилини.


• Оплата готівкою. При купівлі товару р. в Київ на склад інтернет-магазину, найпростіший спосіб - оплата готівкою.


• Оплата післяплатою. Оплата замовлення при отриманні можлива в разі використання наступних транспортних компаній: Нова Пошта, Ін-Тайм, Автолюкс, Делівері. У цьому випадку доставку по схемі «склад-склад» повністю оплачує покупець, а покупець оплачує пересилку грошей. Також, можлива доставка післяплатою по Україні за допомогою Укрпошти.


• Оплата за рахунком. Якщо жоден з перерахованих вище варіантів не підходить, Ви можете сплатити замовлення через будь-який банк на розрахунковий рахунок. Рахунок надсилається за запитом на e-mail. Реквізити рахунку будуть вислані Вам разом з рахунком-фактурою.


ДОСТАВКА


 Для відправки замовлених Вами товарів по Україні необхідно провести їх 100% оплату (крім оплати післяплатою), а також в деяких випадках оплату доставки. Відправка замовлення по Україні буде проведена в день надходження оплати або в наступний за ним робочий день крім випадків, коли споживач встановив затримку відправлення. При замовленні Новою Поштою можлива доставка в узгоджений заздалегідь інтервал часу, який Вам зручний. 


Відправка замовлень можлива следующиии транспортними компаній: Нова Пошта, Ін-Тайм, Автолюкс, Делівері.