Політика Безпеки.


Адміністрація Інтернет-магазину http://grandflora.in.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих в ній користувачів.


Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин http://grandflora.in.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно для виконання надійшло замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений товар в потрібне місце в строк.

Крім того, зареєструвавшись, Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого інтернет-магазину: нових постулениях товару, спеціальних програмах та розпродажі.


Якщо у Вас виникнуть якісь складнощі або питання по авторизації-реєстрації в інтернет-магазині - пишіть на адресу електронної пошти info@grandflora.in.ua.


Особисті відомості та безпека:


Інтернет-магазин http://grandflora.in.ua гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні при яких умовах не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

У певних обставинах інтернет-магазин http://grandflora.in.ua може попросити Вас зареєструватися та надати особисту інформацію. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання користувачеві доступу до спеціальної інформації.

Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

Для того, щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин http://grandflora.in.ua з Вашого явної згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.

Як і багато інші сайти, інтернет-магазин http://grandflora.in.ua використовує технологію cookie, з допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

Відомості на даному сайті мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попередження.