Різдвяний вінок 50 см
Різдвяний (новорічний) вінок допоможе Вам створити в своєму будинку атмосферу свята і затишку. Любов і атмосфера свята пошириться в просторі від різдвяного вінка, а вам залишиться тільки її відчути. Вінок ручної роботи. Точне повторення вінка неможливо. Різдвяний вінок може стати відмінним подарунком. Різдвяний вінок може бути виконаний і в інших колірних гамах.

Менеджери інтернет-магазину флористичних матеріалів нададуть Вам всю необхідну допомогу при покупці, нададуть Вам повну консультацію щодо застосування та відгуки на Різдвяний вінок 50 см, а так само допоможуть у виборі супутніх товарів. Купити Різдвяний вінок 50 см Ви можете в онлайн інтернет-магазині флористики і декору Також, Ви можете подивитися ціну і оформити замовлення, натиснувши на кнопку купити і додати потрібний товар в корзину. Наш інтернет-магазин матеріалів для флористики дає можливість замовити або купити Різдвяний вінок 50 см за доступною ціною в Україні. На сайті інтернет-магазину буде відображатися ціна на Різдвяний вінок 50 см. Пошук товарів на сайті дуже зручний, просто введіть потрібний товар в рядок пошуку і ціна товару відобразиться в рядку пошуку.

 Ви надаєте нам довіру, і ми обіцяємо зробити все можливе, щоб в подальшому Ви зверталися за матеріалами для творчості, декору та флористики тільки до нас.

З питань оплати та замовлення товарів звертайтеся за вказаними телефонами в контактах або можна приїхати на склад самостійно. Замовляйте необхідні товари будь-яким зручним для Вас способом. Бажаємо творчої наснаги!
220.00грн.
Без ПДВ: 220.00грн.
Виробники
Модель:
Рождественский венок 50 см
Наявність:
На складі
Вага:
0.00г
Розміри (Д x Ш x В):
0.00мм x 0.00мм x 0.00мм

КількістьТеги: Новогодний декор