Умови угоди інтернет-магазину

http://grandflora.in.ua

Інтернет-магазин http://grandflora.in.ua (далі – Інтернет-магазин) з однієї сторони та замовник товарів (далі – Покупець) з другої сторони зобов'язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

1.1 Оформляючи замовлення на сайті http://grandflora.in.ua Покупець погоджується з цими умовами.

1.2 Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на сайті http://grandflora.in.ua.
Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати цю інформацію у маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронна розсилка).
1.3 Реєструючись на сайті http://grandflora.in.ua Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе і своїх контактних даних.
2. ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ.
2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту http://grandflora.in.ua, а також за телефонами (+38 098) 029 24 02, (+38 095) 487 85 00.
2.2. Час прийому дзвінків і обробки замовлень:
Понеділок-П'ятниця з 8.00 до 20.00, Субота-Неділя з 10:00 до 16:00.
2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийнято автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати і доставки.
2.4 Замовлення не вважається оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет-магазину по телефону (у разі, якщо Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мобільного зв'язку тощо).
3. ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА.
3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцю регламентуються розділом "Доставка і оплата".
3.2 Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше 2 робочих днів (з-за особливостей роботи служби доставки; великого обсягу замовлень і у зв'язку з цим подовження термінів оформлення замовлення, тощо), або доставка буде взагалі тимчасово неможлива. При цьому інтернет-магазин http://grandflora.in.ua не бере на себе ніяких зобов'язань щодо відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов'язаних з несвоєчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитися від замовлення в день його оформлення зв'язавшись з оператором інтернет-магазину http://grandflora.in.ua.
4. ПЕРЕВІРКА ДОСТАВЛЕНОГО ТОВАРУ.
4.1 При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити кількість і якість одержуваного товару.
Якщо при отриманні замовлення Ви виявите невідповідний замовлення продукт, ми гарантуємо Вам надати належний товар за наш рахунок.
5. ВИПИСКА ЧЕКА
5.1. Якщо Покупець бажає отримати товарний чек, він повинен вказати про це у процесі оформлення замовлення або погоджувати з оператором інтернет-магазину по одному з контактних телефонів, вказаних на сайті http://grandflora.in.ua.
6. УМОВИ УГОДИ.
6.1 Інтернет-магазин http://grandflora.in.ua залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов'язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець згоден отримувати від інтернет-магазину повідомлення такого роду.
6.2 Інтернет-магазин http://grandflora.in.ua зобов'язується надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.
7. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
7.1 Інтернет-магазин http://grandflora.in.ua у будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.
7.2 Інтернет-магазин http://grandflora.in.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збиток від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання або неможливості використання даного сайту.