Ваза циліндр середній 265 * 110 мм

Ваза стеклянная высокая. Ручная работа. Высота 265 мм, диаметр 110 мм

Менеджери інтернет-магазину флористичних матеріалів нададуть Вам всю необхідну допомогу при покупці, нададуть Вам повну консультацію щодо застосування та відгуки на Ваза циліндр середній 265 * 110 мм, а так само допоможуть у виборі супутніх товарів. Купити Ваза циліндр середній 265 * 110 мм Ви можете в онлайн інтернет-магазині флористики і декору grandflora.in.ua. Також, Ви можете подивитися ціну і оформити замовлення, натиснувши на кнопку купити і додати потрібний товар в корзину. Наш інтернет-магазин матеріалів для флористики дає можливість замовити або купити Ваза циліндр середній 265 * 110 мм за доступною ціною в Україні. На сайті grandflora.in.ua буде відображатися ціна на Ваза циліндр середній 265 * 110 мм. Пошук товарів на сайті grandflora.in.ua дуже зручний, просто введіть потрібний товар в рядок пошуку і ціна товару відобразиться в рядку пошуку.


Інтернет-магазин grandflora.in.ua гарантує якість і ціну товару Ваза циліндр середній 265 * 110 мм. Онлайн інтернет-магазин флористичних матеріалів і товарів для декору grandflora.in.ua на ринку вже більше 7 років. За цей час ми встигли себе зарекомендувати, як хороший, успішний інтернет-магазин для флористів, декораторів та творчих людей, з гарантованою якістю, широким асортиментом, кваліфікованими менеджерами, а головне, дуже демократичними цінами. Вибираючи інтернет-магазин grandflora.in.ua Ви надаєте нам довіру, і ми обіцяємо зробити все можливе, щоб в подальшому Ви зверталися за матеріалами для творчості, декору та флористики тільки до нас.


Онлайн інтернет-магазин grandflora.in.ua надає своїм клієнтам доступні ціни і регулярні акції в нашому інтернет-магазині матеріалів для флористики, творчості, декору.

З питань оплати та замовлення товарів звертайтеся за вказаними телефонами в контактах або можна приїхати на склад самостійно. Замовляйте необхідні товари будь-яким зручним для Вас способом. Бажаємо творчої наснаги!

70.00грн.
Без ПДВ: 70.00грн.
Виробники
Модель:
Ваза цилиндр средний
Наявність:
На складі
Вага:
0.00г
Розміри (Д x Ш x В):
0.00мм x 0.00мм x 0.00мм
Артикул:
19007

Кількість


Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 4.

Теги: Ваза цилиндр средний, GrandFlora, Цилиндр, Вазы, 19007