Ваза скляна крапля

Ваза у вигляді краплі. Ручна робота. Висота 255 мм, діаметр 150 мм

Менеджери інтернет-магазину флористичних матеріалів нададуть Вам всю необхідну допомогу при покупці, нададуть Вам повну консультацію щодо застосування та відгуки на Ваза скляна крапля, а так само допоможуть у виборі супутніх товарів. Купити Ваза скляна крапля Ви можете в онлайн інтернет-магазині флористики і декору grandflora.in.ua. Також, Ви можете подивитися ціну і оформити замовлення, натиснувши на кнопку купити і додати потрібний товар в корзину. Наш інтернет-магазин матеріалів для флористики дає можливість замовити або купити Ваза скляна крапля за доступною ціною в Україні. На сайті grandflora.in.ua буде відображатися ціна на Ваза скляна крапля. Пошук товарів на сайті grandflora.in.ua дуже зручний, просто введіть потрібний товар в рядок пошуку і ціна товару відобразиться в рядку пошуку.
Інтернет-магазин grandflora.in.ua гарантує якість і ціну товару Ваза скляна крапля. Онлайн інтернет-магазин флористичних матеріалів і товарів для декору grandflora.in.ua на ринку вже більше 7 років. За цей час ми встигли себе зарекомендувати, як хороший, успішний інтернет-магазин для флористів, декораторів та творчих людей, з гарантованою якістю, широким асортиментом, кваліфікованими менеджерами, а головне, дуже демократичними цінами. Вибираючи інтернет-магазин grandflora.in.ua Ви надаєте нам довіру, і ми обіцяємо зробити все можливе, щоб в подальшому Ви зверталися за матеріалами для творчості, декору та флористики тільки до нас.
Онлайн інтернет-магазин grandflora.in.ua надає своїм клієнтам доступні ціни і регулярні акції в нашому інтернет-магазині матеріалів для флористики, творчості, декору.
З питань оплати та замовлення товарів звертайтеся за вказаними телефонами в контактах або можна приїхати на склад самостійно. Замовляйте необхідні товари будь-яким зручним для Вас способом. Бажаємо творчої наснаги!

150.00грн.
Без ПДВ: 150.00грн.
Виробники
Модель:
Ваза капля
Наявність:
На складі
Вага:
0.00кг
Розміри (Д x Ш x В):
0.00мм x 0.00мм x 0.00мм
Артикул:
22

КількістьТеги: Ваза капля, GrandFlora, Другие формы, Вазы, 22